Новини
Новини Київської області
Буча
Відбудова регіону

У Бучі презентували план відновлення громади

Там розглянули проєкти відбудови, що були підготовлені, та обговорили всі можливі способи залучення коштів для відновлення.

У Бучі презентували план відновлення громади - зображення

29 березня в Бучі відбулася презентація плану відновлення громади. Про це повідомила пресслужба КОВА.

Захід проходив у офлайн та онлайн форматах, у ньому взяли участь представники посольств, міжнародних організацій, народні депутати. Захід пройшов в офлайн та онлайн форматах.

Присутні розглянули проєкти відбудови, що були підготовлені, та обговорили всі можливі способи залучення коштів для відновлення.

Зокрема, йшлося про важливість не тільки відновити зруйноване, але й розбудовувати громади з використанням принципів сталого розвитку та урахуванням європейського досвіду. Тому відбудову планують розпочати комплексно.

Після презентації пройшла панельна дискусія щодо інструментів та форматів відбудови України в післяокупаційний період.

У Бучі презентували план відновлення громади - зображення

Нагадаємо, нещодавно на Київщині створили Центр координації міжнародної допомоги щодо відновлення регіону. Також читайте про те, як отримати до 7,2 млн грн на відбудову багатоквартирних житлових будинків.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.