У Бучі на кладовищі кронувальники пошкодили ритуальні об’єкти
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Kladov-1.jpg)
Кронування зелених насаджень у Бучі на території кладовища, що розташоване у мікрорайоні Яблунька, призвело до пошкодження табличок на могильних хрестах, огорож та інших ритуальних об’єктів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Kladov-2.jpg)
Відповідні світлини виставлені на сторінці Громади Прибучання у мережі Фейсбук.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Kladov-3.jpg)
Прикро, що відповідальні особи не потурбувалися про заходи, які б не призвели до таких наслідків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Kladov-4.jpg)
Минулого року ми розповідали, як через недолугі ремонти в Ірпені після рясних дощів постійно затоплює місцину поблизу залізничного вокзалу. Люди змушені долати перехід під залізничними коліями, залитий водою.
А Палац культури в Українці втратив барельєф – історичну окрасу міста, яку просто збили молотками. Чиновники послалися на його аварійний стан.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.