У Бучі демонтували самовільно встановлений знак, відкрито кримінальне провадження
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200102_155010.jpg)
Сьогодні, 2 січня, у місті Буча демонтували самовільно встановлений дорожній знак "В'їзд заборонено" на вул. Києво-Мироцька. Про це повідомила Бучанська міська рада на своїй сторінці у Фейсбук.
Також поліція зареєструвала кримінальне провадження за фактом крадіжки знака «Односторонній рух» та хуліганства (самовільне встановлення знака).
Нагадаємо, недалеко від цього місця люди самовільно встановлювали з десяток лежачих поліцейських в той час, коли в деяких місцях Бучі їх катастрофічно не вистачало (наприклад, на вул. Островського, на якій нещодавно сталося смертельне ДТП).