У Бучі - четвертий випадок зараження коронавірусом
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/IMG_20200405_070221_571.jpg)
У місті Буча на Київщині зафіксували четвертий випадок зараження коронавірусом. Про це повідомив бучанський міський голова Анатолій Федорук на своїй сторінці у Фейсбук.
"Отримали офіційно підтверджену інформацію з обласної вірусологічної лабораторії про позитивний результат аналізу ПЛР на коронавірус у чоловіка 40 років - контактної особи одного з попередніх офіційно підтверджених випадків (член родини). Він перебуває під контролем лікарів, які визначають алгоритм його подальшого лікування. Уникайте контактів з особами, які можуть бути потенційно інфікованими! Залишайтеся вдома!", - наголосив Федорук.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Приірпінні зафіксували ще 2 нових випадки зараження коронавірусом.