У Бучанському міському парку зарибили озеро і з'явились незвичайні металеві фігури
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/20200320_141731-2000x2000.jpg)
Ставок центрального парку у місті Буча на Київщині поповнився новою живністю: до "аборигенів" водойми додали коропів. Про це повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1584704291153.jpg)
Також нещодавно у парку з'явились нові незвичайні фігури з металу, які у спільноті "Український контент" одна з користувачів назвала "втіленням майбутнього". Загалом людям вони сподобались, проте вони стурбувались тим, щоб фігури були добре закріплені. Також зазначили, що влітку поряд із парком - багато амброзії. І, звичайно ж, нагадали усім, що, як би не хотілось, треба перечекати карантин і тільки тоді їхати на прогулянку у парку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/20200320_141528.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/20200320_140610.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1584705146991.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1584705141719.jpg)