У Бучанській ОТГ 8 та 9 травня пройдуть урочисті мітинги
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59742846_999756690230735_5513559911419609088_n.jpg)
8 та 9 травня у всіх населених пуктах Бучанської ОТГ пройдуть мітинги на честь Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Про це повідомляється на офіційній сторінці Бучанської міської ради.
"У ці дні важливо нагадати про важливу роль українців у перемозі у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій... Утверджуючи традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі “не святкуємо, а вшановуємо”, у Бучі згадають про людей, які платили найвищу ціну за Перемогу", - сказано в повідомленні.
До вашої уваги афіша урочистих заходів, якім відбуватимуться два дні.