У Бучанській міськраді встановили дезінфікатори для рук
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1584364449526.jpg)
У холі Бучанської міської ради та ЦНАПі встановили дезінфікатори для рук і закликають користуватися ними усіх відвідувачів, поки роботу органу не перевели на дистанційний режим.
Такі ж дезінфікатори, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, встановлено в медичних закладах та в адмінбудівлях, де розташовані об’єкти соціального значення.
"Рекомендуємо не приходити в громадські місця без нагальної необхідності - такими відучора є рекомендації міністра охорони здоров‘я України", - закликає Бучанська міська рада.