У Броварах затримали грабіжника розшукуваного в Полтаві
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/kajdanky-zlochyn.jpg)
У Броварах поліцейські охорони під час відпрацювання повідомлення по спецлінії «102» затримали громадянина, якого розшукував Полтавський відділ поліції, за скоєння злочину передбаченого ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.
Затриманим виявився 27-річний житель міста Полтава, якого доставлено до Броварського відділу поліції для проведення процесуальних дій.