У Броварах затримали членів злочинного угруповання
Працівниками Управління протидії наркозлочинності поліції Київської області спільно із працівниками прокуратури та слідчого управління затримали групу осіб, яка з серпня 2018р. по липень цього року вчиняла незаконне придбання, зберігання, а також збут наркотиків - "метадону" та "канабісу".
Діяло злочинне угруповання на території Києва та Київської області. Працювали за чіткою схемою розповсюдження наркотичних речовин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/WhatsApp-Image-2019-07-08-at-11.46.121.jpeg)
Затримали підозрюваних за кількома адресами у Києві та Броварах. Під час санкціонованих обшуків помешкань кожного із фігурантів - в цілому було вилучено "метадону" - 490 грам та канабісу – 200 грам.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/RETUSH-Narkotyky.jpeg)
Загальна вартість вилученого за цінами "чорного ринку" становить близько 1 мільйона гривень.
Крім того, вилучили інші речові докази та пістолет.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/WhatsApp-Image-2019-07-08-at-11.46.073.jpeg)
Підозрюваних у скоєнні злочинів виявилось троє чоловіків і одна жінка.
Усім учасникам злочинного угруповання повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального Кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/WhatsApp-Image-2019-07-08-at-11.47.37.jpeg)
Триває досудове слідство, встановлюють інших учасників злочинної схеми.
Відділ комунікації поліції Київської області