У Броварах впроваджують проєкт "Самореалізація європейської молоді шляхом отримання неформальної освіти"
В Броварах розпочато впровадження проєкту «Самореалізація європейської молоді шляхом отримання неформальної освіти», розробленого Палацом творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради у партнерстві з Конвентом Самоврядної Співпраці Польща – Україна з Республіки Польща.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/DSC_0997-800x445.jpg)
Даний проєкт реалізовується за кошти Міністерства молоді та спорту в рамках українсько-польських обмінів, пріоритетами яких є відкриття спільного минулого і культурної спадщини, зміцнення співпраці і обміну досвідом у галузі технічної і спеціалізованої освіти, підтримка громадянської активності серед молоді та зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості та толерантності серед молоді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72751418_1515972165238600_5744406702703247360_n.jpg)
У перший день проєкту у Палаці творчості дітей та юнацтва міста Бровари відбулось знайомство учасників та тренінгове заняття: «Епіцентр талантів: «Будьмо знайомі!», обмін досвідом роботи учнівського самоврядування Польщі та України, заняття хореографічним мистецтвом як поєднання навчання, спорту та стилю життя, майстер-клас «Театральне мистецтво як засіб емоційного спілкування без кордонів».
У роботі проєкту взяв участь Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України, голова Українсько-польської ради обмінів молоддю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72768527_1515812868587863_4484592618969235456_n.jpg)
16 учасників проєкту з міста Щецін (Польща) та 16 лідерів Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари (Україна) розпочали свою роботу в атмосфері піднесеності та високого позитиву.