У Броварах відзначили кращих представників соціальної сфери
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/01.11.jpg)
1 листопада заступник міського голови Лариса Виноградова та керуючий справами виконкому Костянтин Кузнєцов провели урочисту церемонію нагородження з нагоди Дня працівника соціальної сфери України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-01_11-18-43.jpg)
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та відданість справі кращі представники соціальної сфери міста були відзначені Подяками Броварського міського голови з врученням подарунку, повідомляє сайт Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-01_11-20-29.jpg)