#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Культура
Київщина-суспільство

У Броварах відтворили дух епох: "Love is… Долаючи час"

20.02.2020 0 Руслан Семенець 0

19 лютого у Броварах, Палаці творчості дітей та юнацтва, відбулася довгоочікувана подія – "Love is… Долаючи час".

Закохані пари повернули колесо історії і відтворили дух епох, які представляли. Глядачі мали змогу порівняти особливості взаємовідносин між чоловіком та жінкою, характерні певній історичній добі.

Відкриття конкурсної шоу-програми розпочалося із грандіозного прологу, лірична поезія Тетяни Глінчук переросла у яскраву хореографічну постановку у виконанні Максима Дубового та Ольги Куць, вихованців  народного художнього колективу «Ансамбль  спортивно-бального танцю «Елеріна», художній керівник – Ірина Бездушна, і завершилася  символічним з’єднанням серця.

Пари проявляли свою винахідливість та артистичні дані. Демонстрували свою здатність відчувати слово, читаючи зразки найромантичніших текстів у літературній скарбниці людства. Випробовували свої можливості в інтелектуальному конкурсі, розгадуючи таємничі артефакти, заховані в скриньці.

А хлопцям випала нагода створити подарунок своїм половинкам, проявивши уяву, художній смак, креативність, використовуючи запропоновані матеріали. Дівчата ж заворожували, не лише своїх обранців, індивідуальними творчими номерами, але й дарували глядачам відчуття захвату, відкривши власний дивовижний творчий світ.

Оцінювало учасників конкурсної програми компетентне журі, до складу якого увійшли: Ірина Туник, голова журі – завідувач відділом дошкільних, позашкільних закладів, виховної роботи управління освіти і науки; Валентина Павлученко – директор Палацу творчості дітей та юнацтва; Владислав Завальнюк – головний спеціаліст відділу профілактики та захисту прав дітей служби у справах дітей; Аліна Ярмоленко – начальник відділу сім’ї та молоді міста Бровари; Ірина Демченко  –  заступник Голови Ради дітей та учнівської молоді м. Бровари.

Між іншим, «родзинкою» заходу став дивакуватий вчений, який винайшов машину часу для пошуку коханої. Він потрапляв у різні перипетії, які були яскраво представлені у надзвичайно цікавих інтермедіях. Вчений побував у Дона Карліоне, в персидського султана… не оминула його і дуель в Іспанії! Та все ж він знайшов даму серця…

Ведучі – Анастасія Єщенко і Тимур Власенко, Ілля Сліпчук і Софія Матвійчук вносили у захід ноти неймовірного піднесення і хвилюючої інтриги, адже їх було дві пари! Відчувалося і їхнє змагання в ідеальності. Для цього вони всіляко демонстрували, як дотепність та епатажність, так і вишуканість манер та чуттєвість.

Вразили своїми талантами у сольному виконанні музичних композицій лідери РДУМБ: Катерина Федченко і Анастасія Єщенко та педагог ПТДЮ Анастасія Сорочан.

«Іспанський танець» народного художнього колективу «Хореографічний ансамбль «Галатея», художній керівник – Наталія Лисохмара, підкреслив і увиразнив романтичну атмосферу заходу.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник управління освіти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник, яка і провела церемонію нагородження.

  • «Ідеальною парою» стала пара № 4  – Марія Давидюк (БНВК) та Антон Божук  (БСШ I-III ступенів № 5 ім. Василя Стуса).

Обрали переможців і в наступних номінаціях:

  • «Невичерпний позитив»  –  пара № 2 – Ксенія Чернова (БЗОШ I-III ступенів № 3) та Віталій Таран (БЗОШ I-III cтупенів № 9);
  • «Блискучий інтелект»  –  пара № 1 – Каріна Солуніна (БЗОШ I-III ступенів № 2) та Микола Полонський (БСШ I-III ступенів № 7);
  • «Відчайдушні винахідники» – пара № 3  – Катерина Чичуга (БЗОШ I-III ступенів № 10) та Денис Макуха (Броварська гімназія імені С. Олійника)
  • «Ніжність почуттів» –  пара № 5 – Микола Коломоєць (БЗОШ I-III ступенів № 6 ) та Антоніна Колісніченко  (БЗОШ I-III cт. № 1).

Конкурсну шоу-програму підготувала Рада дітей та учнівської молоді міста координатор –  Ірина Акімова та творчий колектив Палацу творчості дітей та юнацтва. Режисер-сценарист розважальної шоу-програми – Тетяна Котенко.

Палац творчості дітей та юнацтва