У Броварах відкрився унікальний масажний кабінет
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/75561444_399808330930867_3917623241878798336_n.jpg)
У Броварах відбулось відкриття унікального, першого в Україні, масажного кабінету, в якому працюватимуть незрячі спеціалісти.
Засновник цього проекту - броварчанин Василь Закревський, голова громадської організації "ОNLAІN" (Організація незрячих людей, активних і незалежних), йдеться на сторінці Броварської міськради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73259078_399807670930933_4011421771390517248_n.jpg)
Василь - спортсмен-параатлет, інструктор збірної України по тріатлону, заслужений майстер спорту по паратріатлону, професійний масажист. А ще це людина, яка щодня доводить, що втрата зору не є перешкодою на шляху до досягнення мети.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/74365341_399807477597619_213627790652604416_n.jpg)
Заступник міського голови Лариса Виноградова привітала Василя Закревського з відкриттям кабінету та побажала успішної роботи, нових проектів і досягнень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/76172450_399808274264206_1009678444000182272_n.jpg)
Адреса кабінету: вулиця Героїв Небесної Сотні, 13-А (Оздоровчо-реабілітаційний центр, 3-й поверх).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73297032_399807914264242_1971980954889093120_n.jpg)
Фото Броварська міська рада