Новини
Новини Київської області
Бровари
Культура

У Броварах відбувся фестиваль творчості дітей з особливими потребами "Повір у себе"


У Броварах, в Міському культурному центрі було проведено XXIII міський фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе».

Організатори фестивалю – Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадська організація «Пектораль талантів» за підтримки виконавчого комітету Броварської міської ради, управління освіти та науки Броварської міської ради, міського Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, громадської організації «Наступне покоління».

У рамках фестивалю відбулася виставка творчих робіт 160-ти дітейз особливими потребамита концертна програма за їх участі. Приємним сюрпризом для всіх присутніх стали виступи учнів Київської школи-інтернат №4 для слабозорих дітей, колективу хореографічної студії «Мальва», зразкового колективу «Зоряни», юної вокалістки Лізи-Марії Лемак, учасника вокального конкурсу  «Голос. Діти - 2» Михайла Царя, юної талановитої  броварчанки Еліни Іващенко та відомої артистки – Тетяни Доканіної.

Всім дітям, які взяли участь у виставці творчих робіт та концертній програмі, були вручені подарунки, повідомляє Броварська міська рада. 

Фото зі сторінки Ігоря Сапожко