Новини
Новини Київської області
Бровари
Суспільство
Культура
Київщина-суспільство

У Броварах відбувся фестиваль християнської творчості "Віфлеємська зірка"


12 січня у приміщенні Броварської міської дитячої школи мистецтв відбувся щорічний фестиваль християнської творчості "Віфлеємська зірка", повідомляє відділ культури БМР.

Головна мета, заради якої віруючі різних конфесій щороку збираються разом і якій присвячується VII фестиваль духовної творчості "Віфлеємська зірка" – це зміцнення дружніх стосунків між релігійними громадами нашого міста, міжконфесійної єдності на ґрунті духовного мистецтва.

У рамках проведення фестивалю «Віфлеємська зірка» відбувся конкурс дитячого та юнацького малюнку. У приміщенні Броварської міської дитячої школи мистецтв було розгорнуто виставку творчих робіт юних художників за Біблійними сюжетами. Член журі конкурсу - художниця, арт-терапевт Елеонора Лінке та голова громадської організації "Духовність" Анатолій Лепак привітали присутніх зі святом, висловили вдячність батькам та учасникам заходу. Переможці та учасники конкурсу отримали заохочувальні подарунки. Розпочався фестиваль з загальної молитви, яка об’єднала пасторів, настоятелів церков та присутніх в залі.

У програмі фестивалю взяли участь християнські творчі колективи від:
- Парафії Трьох Святителів Української греко-католицької церкви;
- храму свт. Тарасія Константинопольського ПЦУ;
- храму св. Апостолів Петра і Павла УПЦ;
- релігійної громади євангельських християн "Слово Боже";
- Християнської євангельської церкви "Переможний голос Божий";
- церкви "Благодать" Євангельских християн баптистів.

Фестивальна програма складалась із різдвяних пісень, віршів, колядок та щедрівок. По завершенню фестивалю відбулося частування солодощами та чаєм.