У Броварах відбувся фестиваль християнської творчості "Віфлеємська зірка"
12 січня у приміщенні Броварської міської дитячої школи мистецтв відбувся щорічний фестиваль християнської творчості "Віфлеємська зірка", повідомляє відділ культури БМР.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/83179884_2667588516660298_6446710357556723712_o.jpg)
Головна мета, заради якої віруючі різних конфесій щороку збираються разом і якій присвячується VII фестиваль духовної творчості "Віфлеємська зірка" – це зміцнення дружніх стосунків між релігійними громадами нашого міста, міжконфесійної єдності на ґрунті духовного мистецтва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82296971_2667594966659653_1979348593328259072_o.jpg)
У рамках проведення фестивалю «Віфлеємська зірка» відбувся конкурс дитячого та юнацького малюнку. У приміщенні Броварської міської дитячої школи мистецтв було розгорнуто виставку творчих робіт юних художників за Біблійними сюжетами. Член журі конкурсу - художниця, арт-терапевт Елеонора Лінке та голова громадської організації "Духовність" Анатолій Лепак привітали присутніх зі святом, висловили вдячність батькам та учасникам заходу. Переможці та учасники конкурсу отримали заохочувальні подарунки. Розпочався фестиваль з загальної молитви, яка об’єднала пасторів, настоятелів церков та присутніх в залі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82935510_2667594419993041_6194815477743616000_o.jpg)
У програмі фестивалю взяли участь християнські творчі колективи від:
- Парафії Трьох Святителів Української греко-католицької церкви;
- храму свт. Тарасія Константинопольського ПЦУ;
- храму св. Апостолів Петра і Павла УПЦ;
- релігійної громади євангельських християн "Слово Боже";
- Християнської євангельської церкви "Переможний голос Божий";
- церкви "Благодать" Євангельских християн баптистів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/83195532_2667587206660429_2970138999521280000_o.jpg)
Фестивальна програма складалась із різдвяних пісень, віршів, колядок та щедрівок. По завершенню фестивалю відбулося частування солодощами та чаєм.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82052736_2667590756660074_1060550351641378816_o.jpg)