Пожежі, які сталися на свята у Броварах та районі
31 грудня 2019 та 1 січня 2020 року, рятувальники Броварського району чотири рази залучались до ліквідації надзвичайних ситуацій.
31 грудня о 00:50 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання одноповерхового будинку у місті Бровари, по вулиці Івана Гонти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/IMG-b116831a68bd0facfbd400df5db5d8d7-V.jpg)
По прибуттю рятувальниками було встановлено, що загорання виникло у житловій кімнаті. Під час ліквідації пожежі рятувальниками було врятовано жінку та направлено її до Броварської ЦРЛ. На місці події загинув її співвласник 1958 року народження. Пожежу локалізовано о 01:24 та повністю ліквідовано о 01:58.
1 січня о 06:50 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку в Броварах, по вулиці Зазимський шлях (колишня Челюскіна).
По прибуттю рятувальниками встановлено, що сталося коротке замкнення електрощитової без послідуючого горіння.
1 січня о 12:32 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу в багатоповерховому Броварів, по вулиці Незалежності.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/IMG-6ab8200f8b4502a67f026db18ddf7e6d-V.jpg)
По прибуттю рятувальниками встановлено, що пожежа сталася в шахті ліфта багатоповерхового житлового будинку. Пожежу було локалізовано о 12:38 та повністю ліквідовано о 12:40.
1 січня о 18:57 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу в приватному гаражі села Зазим’я, по вулиці Лісова.
По прибуттю рятувальниками було встановлено, що пожежа сталася в гаражі. Пожежу ліквідовано до прибуття працівників ДСНС силами СПК Зазим’є.
Причини пожеж встановлюються, повідомляє ДСНС Київщини.