У Броварах сталася ДТП: є постраждалий
4 грудня 2019 року, у Броварах по вулиці Київська сталася дорожньо-транспортна пригода.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/yzobrazhenye_viber_2019-12-05_12-48-00.jpg)
Як повідомили "ПОГЛЯДу" в Броварському відділі поліції, приблизно о 20:30, водій керуючи автомобілем марки Renault Megan, рухаючись по вулиці Київська в напрямку міста Чернігів, не був уважний та не дотримався безпечної дистації у результаті чого допустив зіткнення із задньою частиною автомобіля марки Chevrolet Lacetti, який рухався в попутному напрямку, у результаті чого автомобіль марки Chevrolet Lacetti допустив зіткнення із задньою частиною автомобіля марки Kia Cerato.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/yzobrazhenye_viber_2019-12-05_12-48-4.jpg)
У результаті ДТП водій Chevrolet Lacetti отримав тілесні ушкодження у вигляді перелому кісток тазу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/yzobrazhenye_viber_2019-12-05_12-48-0022.jpg)