Новини
Україна
Бровари

У Броварах призначили нового очільника РДА

Новим очільником району став Володимир Майбоженко, який вже місяць був виконуючим обов'язки.

У Броварах призначили нового очільника РДА - зображення

Президент Володимир Зеленський призначив на посаду голови Броварської районної державної адміністрації Київської області Володимира Майбоженка. Відповідне розпорядження №311/2022-рп від 28 листопада зявилося на сайті глави держави.

"Призначити МАЙБОЖЕНКА Володимира Володимировича головою Броварської районної державної адміністрації Київської області.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

28 листопада 2022 року", –

йдеться в розпорядженні

До слова, на цій посаді Майбоженко змінив Павла Проскочила ще в жовтні, проте протягом місяця був в. о. Також відомо, що з 2006 по 2010 рік він обіймав посаду голови Київської обласної ради. З 2011 по 2014 – директор організаційно-розпорядчого департаменту НАК "Нафтогаз України". 10 листопада 2015 року обраний першим заступником голови Київської обласної ради VІІ скликання. Був пов’язаний із партіями: Блок Юлії Тимошенко, УКРОП та Народно-демократичною партією.

Нагадаємо, влітку Зеленський призначив новим очільником Гостомеля Сергія Борисюка.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.