У Броварах нога дівчинки потрапила у "полон" дощоприймача
31 травня, у Броварах, по вулиці Короленка, 45 на переході біля бювету з дівчинкою сталася прикрість - її нога потрапила у решітку дощоприймача, пише у "Фейсбук" Олександр Короленко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61446689_2713440702064596_6883580991953174528_n.jpg)
На допомогу прийшли рятувальники та медики, які швидко приїхали на місце події та визволили ногу дитину із металевого "полону". З дівчинкою, за словами лікарів, все гаразд, але її все ж забрали в лікарню, щоб в цьому пересвідчитися.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61481459_2713441348731198_1797646660386422784_n.jpg)
"ПОГЛЯД" писав, що прогулюючись парком "Перемоги" броварчанин отримав важку травму голови диском для метання.
Як повідомили згодом, злощасний дощоприймач вже "підварили".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61351221_2713689055373094_517803271545421824_n.jpg)
Хто винен? Чому так часто мешканці міста наражаються на небезпеку у громадських місцях, на вулицях та парках відпочинку???
Фото та відео Олександр Короленко