У Броварах люди поважного віку зібралися на "Весняні зустрічі"
10 березня у Броварах, в "Концерт-холі" ТРЦ "Термінал", вже традиційно навесні відбулися заходи для людей поважного віку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/zobrazhennya_viber_2020-03-11_11-20-32.jpg)
Цьогоріч близько 700 представниць прекрасної статі продовжували приймати вітання з Міжнародним жіночим днем. Зі словами щирої поваги та вдячності до присутніх у залі жінок звернувся міський голова Ігор Сапожко та побажав міцного здоров’я, успіхів та довголіття. Ветерани праці, відомі у нашому місті жінки-трудівниці, творчі та яскраві – всі вони з задоволенням провели час у колі друзів, оточені увагою та піклуванням.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/zobrazhennya_viber_2020-03-11_11-20-41.jpg)
Концертну програму підготували відділ культури, колектив МКЦ "Прометей" та Броварського міського клубу. Затишну родинну атмосферу допомогли створити члени Ради ветеранів міста та співробітниці організації Червоного Хреста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/zobrazhennya_viber_2020-03-11_11-20-37.jpg)