У Броварах активізувалися шахраї-псевдоподатківці
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/1442233444_53892.jpg)
В зв’язку з надходженням скарг платників податків, щодо звернень до них невстановлених осіб від імені керівництва Броварського управління ГУ ДФС у Київській області з телефонних номерів мобільних операторів з метою набуття неправомірної вигоди – Броварське управління ГУ ДФС у Київській області, звертається до платників: будьте пильними і обережними!
Такі дзвінки є провокацією з боку осіб, які у шахрайський спосіб намагаються отримати гроші, дискредитуючи податківців, повідомляє Броварська міська рада.
Для запобігання діяльності шахраїв просимо у випадку отримання таких дзвінків, або інших протиправних дій, телефонувати до ГУ ДФС у Київській області за телефоном: (044) 200-37-50.