Новини
Боярка
Києво-Святошинський район

У Бояській міськраді з'явиться ще двоє працівників

25.07.2019 Катерина Бенке 0

Фото: kibit.ua

Відтепер до Боярської міської ради шукатимуть енергоменеджера та соціального працівника.

Депутати на черговій сесії міськради проголосували за реалізацію проекту рішення "Про внесення змін до структури та загальної чисельності  апарату ради та виконавчого комітету міської ради".

Якщо про впровадження посади енергоменеджера у раді говорили давно, то наймання соціального працівника у Боярці вимагає районне керівництво. "До нас надійшов лист від Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з проханням внести в штат такого працівника у зв'язку з розформуванням. Вони до нас неодноразово до нас зверталися, що у нас має бути цей працівник", - зазначила членкиня виконком Тетяна Кочкова.

"Міські ради, села вже ввели, а Боярка єдина залишилась без цього працівника", - додав голова міськради Олександр Зарубін. На питання із зали, чому би не замінити якийсь із відділів ради на нові, мер так і не відповів.

Енергоменеджер - спеціаліст, який управлятиме скороченням витрат за рахунок зменшення споживання енергії. Соціальний працівник займатиметься допомогою категоріям населення, які можуть мати певні труднощі: людям з інвалідністю, малозабезпеченим та багатодітним родинам, учасникам ООС та іншим.