Новини
Боярка
Культура

У Боярці закликають малечу до фольклорної пісні


Через народну пісню діти вивчають українську історію та культуру.

Співати українські пісні, грати в народні ігри та святкувати традиційні свята дуже весело, особливо у рідному містечку Боярка. Тож, як повідомляє Фольк-студія «Правиця», загально-народну пам’ять несе у собі саме фольклорна пісня.

«Осип Бодянський трактував фольклорний текст як «документ», оскільки тест містить не індивідуалізовану оцінку історичного зрізу, як, наприклад, у літописах, а об’єктиві ховану оцінку, дану колективом. Пісні О. Бодянський розглянув, як своєрідну «народну автобіографію», - саме так описала значимість фольклору професорка та доктор філологічних наук О. П. Іванівська через українського філолога-славіста, історика та фольклориста Осипа Бодянського.

Фото: «Правиця»

Діти займаються вокальними розпівами, ритмічними вправами, вивчають народні пісні, обряди та грають у веселі ігри. Таким чином формується команда друзів, які ростуть і розвиваються разом в україномовному середовищі.

Як повідомляв «Погляд», у Вишневому також не обходять стороною розвитку малечі в українську культуру. У центрі розвитку та реабілітації дітей «Сузір’я KIDS» дітвору знайомлять з традиційними народними промислами.

«Погляд» інформував, як юні вокалісти з Вишгородщини перемогли на конкурсі у Чехії на міжнародному конкурсі JISKRA 2020