Новини
Боярка

У Боярці поновлять соціальний маршрут №5


Фото: Боярський інформаційний центр

Влітку цього року міськрада затвердить програму по Картці боярчанина, з якою соціально незахищені категорії населення та пільговики зможуть безкоштовно їздити маршрутним автобусом.

Про це розповів голова міської ради Боярки Олександр Зарубін Боярському інформаційному центру.

"На останній сесії Боярської міської ради депутатський корпус підтримав ініціативу і було виділено кошти на придбання першого автобуса для запуску цього комунального маршруту.
Я щиро вдячний депутатам за підтримку проекту. Перевезення на цьому маршруті буде безкоштовним для пенсіонерів, школярів та громадян соціально незахищених категорій", - сказав мер міста.

Зарубін зазначив, що маршрут був створений ще 2015 року, однак через деякий час перевізник відмовився далі його обслуговувати. Довгий час міська рада не могла знайти перевізника, тому зараз маршрут зробили комунальним. Автобуси почнуть їздити місто з осені цього року.

Міський голова нагадав, що користуватись маршрутом безкоштовно зможуть власники Картки боярчанина, яку необхідно буде поновити після відкриття нового приміщення ЦНАПу.

Маршрут №5 у Боярці курсує містом від Боярського коледжу екології та природних ресурсів до площі Перемоги (Тарасівське коло).