У Боярці горів двоповерховий будинок
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-20_17-26-42.jpg)
Вчора, 20 лютого, рятувальники Києво-Святошинського району отримали повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку у м. Боярка на вул. Гоголя.
На місце виклику було направлено чергові караули 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Боярка та 51-го ДПРП м. Боярка.
Прибувши на місце виклику, рятувальники встановили, що відбувається горіння стіни в сходовій клітці житлового будинку. Пожежу загасили за годину, її причина встановлюється.