Новини
Новини Київської області
Бориспіль

У Борисполі відкрили станцію знезалізнення та резервуару чистої води


27 грудня на водозабірному вузлі № 2 КП ВКГ «Бориспільводоканал» по вул. Соборна, 3-а відбулося відкриття станції знезалізнення та резервуару чистої води.

Із міського бюджету на реалізацію цього проєкту було освоєно 25,2 млн. грн. Відтепер мешканці прилеглих до станції мікрорайонів отримуватимуть ще більш якісну воду, адже це є однією з умов зміцнення здоров’я людей. 

 Директор КП ВКГ «Бориспілльводоканал» Олександр Миколайович Гануш наголосив, що реконструкція водозабірного вузла націлена на поліпшення якості води, яка використовується для забезпечення водогосподарських потреб в системі централізованого водопостачання населення та підприємств міста Бориспіль. 

Основним підрядником виконання робіт було ПрАТ «ПМК-508». Голова правління підприємства Володимир Іванович Крилач розповів, що завдяки налагодженню власного виробництва резервуарів води для міського бюджету вдалося зекономити 8 млн. грн. ПрАТ «БКБМ» займався поставкою гідроізоляційного бетону для потреб будівництва станції. 
Загалом у рамках проекту було реконструйовано водозабірний вузол №2 з улаштуванням станції знезалізнення продуктивністю 5000м3 /добу та резервуару чистої води ємністю 1000 м3 із застосуванням новітніх технологій та обладнання. Це дало можливість покращити забезпечення населення міста питною водою нормативної якості - до 12 тис. споживачів, в т.ч. 3 дошкільні та 1 загальноосвітній заклади. Також підвищено енергоефективність та надійність функціонування систем водопостачання і водовідведення.

За інформацією "Виконавчий комітет Бориспільської міської ради"