#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Анонси
Бориспіль
Культура

У Борисполі відбудеться Міжнародна виставка «Подих акварелі 2021»

08.02.2021 Оксана Кириленко 0

До участі у виставці запрошуються художники, які активно працюють у техніці акварелі.

Виставка відбудеться з метою популяризації техніки акварелі, культурного розвитку міста Борисполя та ознайомлення містян з багатогогранними можливостями цієї витонченої техніки живопису та з одними з кращих представників української й міжнародної акварельної спільноти. Звісно, відбудеться й обмін досвідом між митцями.

Про це повідомили у Бориспільському державному історичному музеї.

Організатори ІІІ Всеукраїнської та Міжнародної виставки акварельного живопису "Подих акварелі 2021": Всеукраїнський культурно-мистецький проєкт "Подих акварелі", м.Бориспіль (авторка проєкту художниця Людмила Степанян).

Дати та місце проведення:

Виставка буде експонована з 1 по 30 червня у Бориспільському державному історичному музеї (м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 89).

Учасники: до участі у виставці запрошуються художники, які активно працюють у техніці акварелі.

Умови участі у виставці для українських митців:

 • розмір робіт - у оформленому вигляді рами чітких розмірів: 40х60 см або 50х70 см
 • до розгляду кожен автор надає якісне фото 2-х власних робіт (без рамок, викривлень чи паспорту), з яких до експозиції на виставці буде обрана 1 картина але обидві роботи буде надруковано в каталозі, випуск якого передбачено проєктом виставки.
 • роботи мають бути виконані протягом останніх 3 років.
 • відбір робіт здійснюватимуть представники виставкового комітету, досвідчені художники.
 • до розгляду виставкому приймаються роботи виконані виключно акварельними фарбами: портрети, пейзажі, натюрморти, сюжетні композиції чи ілюстрації, які найкраще представляють творчість художника.
 • фото робіт надсилати на електронну адресу: [email protected] (роздільна здатність 300 dpi, RGB, розмір 25 см по довшій стороні) у форматі jpg, tif або pdf, фото автора у гарній якості (300 dpi, 15х20 см), у темі листа вказати ім'я та Прізвище автора.

У самому листі потрібно надати інформацію ☑️українською та ☑️англійською мовами у наступній послідовності:

 • Ім'я та прізвище автора
 • назва роботи (підписи до фото мають відповідати назвам у цьому пункті)
 • розмір роботи в см без оформлення
 • номер телефону (бажано viber)
 • творча сторінка чи сайт автора (буде надруковано в каталозі)

Оргвнесок за участь у виставці складає 300 грн і сплачується лише в тому випадку, якщо роботу відібрано до участі у виставці (буде повідомлено додатково).

При надсиланні робіт на виставку вони мають бути належно оформлені в паспорту і рами з прозорим пластиком (не скло!!!). Роботи оформлені під скло, не приймаються з метою виключення пошкодження під час транспортування та монтажу виставки. Кожна робота повинна мати 2 кріплення на задній верхній стороні рами для галерейного розвішування та мати етикетку з інформацією: адреса нової пошти для зворотнього відправлення, тел, ім'я отримувача, страхова сума.

До участі у виставці буде відібрано лише 50 кращих акварелістів, всі учасники виставки, отримають в подарунок від організаторів та партнерів проєкту: якісний каталог, сертифікат участі та можливість участі у пленері в мальовничому національному парку-музеї.

 • Важливі дати:
 • останній термін подачі робіт в електронному варіанті - 28 лютого 2021 року.
 • оголошення списку учасників виставки - 8 березня 2021 року.
 • останній термін надсилання оригіналів робіт з 17 по 23 травня 2021 року (у разі відбору, адресу для надсилання буде повідомлено кожному автору в особистому листі).
 • 4 червня 2021 року щиро запрошуємо всіх учасників на наше свято акварелі - відкриття ІІІ Всеукраїнської та Міжнародної виставки "Подих акварелі".
 • Відкриття відбудеться у святковому але закритому форматі лише для учасників виставки та запрошених гостей.
 • 5 червня 2021 року в рамках проведення виставки "Подих акварелі" для учасників виставки буде організований виїзний пленер з м.Бориспіль до Національного музею народної архітектури та побуту (м.Переяслав-Хмельницький).

Уважно ознайомтесь з умовами наведеними в цьому положенні. Надсилаючи заявку на участь у виставці, учасник автоматично дає згоду на обробку всієї наданої інформації, друк авторських зображень в каталозі виставки (у тому числі обкладинки) у разі відбору.

❗Заявки з фотографіями неналежної якості та неповною інформацією розгляду не підлягатимуть.

❗Організатори лишають за собою право вносити зміни в положення виставки.

Всі питання, пропозиції та зауваження можна надсилати на електронну адресу: [email protected].

Ми розповідали про виставку портретів художника Владислава Задворського в Ірпені.

А також про виставку цього ірпінського митця «Творчий шлях».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.