Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль

У "Борисполі" відбудеться конкурс на передачу в оренду торгових площ в режимній зоні Duty Free


 Комерційний директор аеропорту Георгій Зубко повідомив, що 21 серпня відбудеться перший за 5 років конкурс на передачу в оренду торгових площ в режимній зоні Duty Free.

"Для мене особисто і моєї команди це знаковий день. Вперше зі старту моєї роботи в "Борисполі" я стану свідком конкурсу на оренду площ (25 квадратних метрів) під торгівлю в режимній зоні терміналу D", який проведе Фонд держмайна. Ми запланували розміщення там фірмового магазину українського виробника, що само по собі вже є промо для України. - написав Зубко у вівторок на своїй Facebook сторінці.

Останній подібний конкурс проводився аж у 2014 році. Тоді ціна за квадратний метр у перерахунку на умовну одиницю склала $55. За конкурсом було передано в оренду 2 819,9 кв метрів на 10 років.

Також він розповів, що за останні три роки було проведено декілька конкурсів в не режимній зоні терміналу D (зона відльоту). Наприклад, за результатами одного із конкурсів кожен квадратний метр магазину WOG коштує близько $315 за квадратний метр. А конкурс з передачі в оренду 3,7 кв метрів для квиткового агентства привів до результату близько $660 за квадратний метр.

"Згідно з теорією відносності, ми отримаємо ціну за квадратний метр в режимній зоні терміналу D, врахуємо коефіцієнт "великої/малої площі" — і вже тоді будемо робити висновки", - зазначив Зубко.