Новини
Україна
Київщина
Бориспіль
Світ-суспільство

У "Борисполі" під час наземного обслуговування пошкодили літак Boeing 767-300 UR-GEA

15.12.2019 Оксана Кириленко 0

Через подію 14 грудня, авіакомпанії МАУ довелося здійснити ротацію повітряних суден з метою забезпечення виконання рейсів своєї маршрутної мережі з певними вимушеними змінами у розкладі.

 Таким чином, рейс PS 391 за маршрутом Київ – Делі, який мав виконуватися на літаку, який отримав пошкодження, наразі виконується на літаку іншої модифікації - Boeing 737-900 UR-PSK. Це спричинило затримку чартерних рейсів авіакомпанії до Єгипту 15 грудня, які виконуватимуться на цьому літаку. На даний момент рейси PS5673 Київ – Шарм-Ель-Шейх, PS5674 – Шарм-Ель-Шейх – Київ, PS5657 Львів - Шарм-Ель-Шейх та PS5658 Шарм-Ель-Шейх – Львів затримуються на 09:50, 09:40, та 09:40, 09:50 годин відповідно. Час затримки може бути змінено, прохання уточнювати актуальну інформацію на онлайн табло на офіційному сайті авіакомпанії https://www.flyuia.com/…/time-flight/arrivals-and-departures.

Пасажирам, котрі вже прибули у Міжнародний аеропорт Бориспіль або в Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, необхідно звертатися на інформаційну стійку для отримання контактів для відповідного обслуговування, а саме - харчування, трансферу та розміщення в готелі. Пасажирам котрі знаходяться у Єгипті, проживання в готелі буде продовжено та організований трансфер відповідно до нового часу вильоту.

Також відомо, що Boeing 767 з реєстрацією UR-GED, який вилетів рейсом МАУ PS391 Київ-Делі увечері 13 грудня, вимушено повернувся в аеропорт Бориспіль.

Як розповіли в прес-службі МАУ, на літаку відбулося спрацьовування датчиків, і екіпаж прийняв рішення в якості запобіжного заходу повернутися в аеропорт вильоту.

Відповідно до початкових планів, авіакомпанія має намір була надати пасажирам цього рейсу готель, дворазове харчування і 14 грудня о 11:00 відправити їх в Делі на резервному літаку - Boeing 767 з реєстрацією UR-GEA.

avianews.com