Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Культура

У "Борисполі" обговорювали досягнення кампанії з оцифровування туристичних пам’яток Київщини


20 грудня у Міжнародному аеропорту "Бориспіль" представники Київської обласної державної адміністрації, Державного агентства з управління зоною відчуження та райдержадміністрацій Київської областіобговорювали досягненя кампанії з оцифровування туристичних пам’яток  та популяризації туристичного потенціалу Київщини.

Дана кампанія проводилася у рамках Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2019-2021 роки. Окрім представників державної влади всіх рівнів, у заході взяли участь експерти-картографи та сертифіковані фотографи Google, які були залучені до реалізації кампанії. 

Презентація стала унікальним майданчиком, на якому держслужбовці, фахові експерти та регіональні активісти ознайомилися із результати оцифровування туристичних пам’яток Київщини та обговорили перспективи подальшої популяризації туристичного потенціалу Київської області.

Дана кампанія присвячена п’ятьом основним напрямкам туризму: сімейному, релігійному, історичному, культурному та екологічному.

На заході було презентовано веб-сайт з промоції туристичного потенціалу Київщини та відео-ролики про туристичні місця області – kyivregiontours.gov.ua. Місцеві експерти та сертифіковані фотографи Google поділилися власними враженнями і досвідом, який вони отримали під час участі в реалізації кампанії. Також було зазначено, що задля підвищення цифрової грамотності було проведено п’ять 3-годинних семінарів-тренінгів місцевих експертів  з онлайн картографування, а також з навичок цифрової візуалізації туристичних локацій у ключових районних центрах Київщини – Борисполі, Ірпені, Василькові, Білій Церкві та Богуславі – які відвідало майже 140 учасників. Інклюзивність туризму було забезпечено відзнятими 20 турами доступності, що спрямовані на популяризацію туристичних місць у Київській області, доступних для маломобільних громадян.

Не залишаючи місця проведення презентації, учасники заходу мали змогу здійснити екскурсійні тури цікавими музеями, побувати у храмах та монастирях, побачити міста та містечка Київщини з висоти пташиного польоту – все це стало можливим завдяки оцифровуванню із застосуванням технологій віртуальної реальності. 

В рамках презентації результатів кампанії було відзначено найактивніших місцевих експертів з оцифровування Київської області. Троє фіналістів отримали  цінні нагороди, які їм вручив Голова Департаменту економічного розвитку та торгівлі КОДА.

Презентація організована компанією СіЕфСі Біг Айдіас за підтримки Київської обласної державної адміністрації.