У Бориспільському ЦНАПі з'явився он-лайн перекладач жестової мови
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80802586_157406295666171_8358612356426629120_o.jpg)
26 грудня у місті Борисполі відбулося офіційне підписання Меморандуму про партнерство між Бориспільською міською радою, в особі міського голови Анатолія Федорчука, Громадською спілкою «Міжнародна асоціація зі сприяння сталому розвитку Півдня України «Євростратегія», в особі голови Леоніда Ігнатьєва, Громадською спілкою «Рада соціального інвестування», в особі голови Сергія Судніка, та Громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність», в особі представника Антона Гулідіна.
Метою проєкту є усунення бар’єрів для осіб з інвалідністю, створення повноцінного привітного середовища для них, підвищення можливості захисту та відстоювання їх прав, активізації їх участі у житті громади міста Борисполя та впливу на процеси прийняття рішень, підвищення конкурентоспроможності нечуючих на рику праці та зменшення проценту безробіття серед глухих.
Відтепер у Центрі надання адміністративних послуг міста з’явилась можливість обслуговувати нечуючих людей за допомогою спеціальної програми для зв’язку із он-лайн перекладачем жестової мови.