Новини
Київщина
Анонси
Бориспіль

У Бориспільському районі збудують завод за 13 мільйонів євро

13.02.2020 Оксана Кириленко 0

12 лютого у рамках робочої поїздки до Київської області Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав підприємство «КОСТАЛ УКРАЇНА» в місті Переяслав. Він ознайомився з роботою підприємства, зокрема - виробництвом автомобільної електроніки і комплектуючих для багатьох відомих автомобільних марок, таких як Ford, Skoda, Volkswagen, Audi, Porsche та Lamborghinі.

Генеральний директор підприємства Радослав Шкуп також ознайомив Голову Парламенту із проєктом будівництва нового заводу на території Бориспільського району Київської області, яке має розпочатися вже в травні цього року.

Зокрема, він зазначив, що реалізація проєкту вимагає залучення 13 мільйонів євро інвестицій для будівництва заводу і ще 26 мільйонів - для його оснащення необхідною технікою. Новий завод дозволить створити 900 робочих місць в області.

Довідково:

ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА» було засноване 6 липня 2006 р. в м. Переяслав і входить до складу міжнародної виробничої компанії KOSTAL GROUP зі штаб квартирою в Німеччині. Основним напрямом діяльності ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА» є виробництво автомобільної електроніки.

За всі роки існування підприємство успішно проходило сертифікаційні оцінки та аудити, отримало сертифікати якості ISO TS 16949 та ISO 14001. У 2011 році підприємство отримало Статус якості Q1 від замовника компанії Ford.

На сьогодні ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА» є найбільшим роботодавцем та платником податків у м. Переяслав. Станом на 2019 рік колектив ТОВ «КОСТАЛ УКРАЇНА» нараховує близько 1000 працівників.