У Бородянці зберуться майстри розпису писанок, аби навчити дітей розмальовувати яйця
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/1604_pysanka2.jpg)
23 квітня о 14:00 у Краєзнавчому музеї Бородянщини відбудеться майстер-клас від відомих майстрів розпису писанки на Бородянщині, які популяризують народне мистецтво.
У програмі заходу передбачено виступи знайомство з творчістю Заслуженого майстра України Світланою Вискочил, майстрів розпису писанки Олесею Токарською, Наталією Зелінською, знайомство з писанкарством України, виступи митців району, екскурсія в Краєзнавчому музеї Бородянщини, майстер-клас розпису писанки. Повідомляють організатори заходу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/1604_pysanka.jpg)