#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бородянка

У Бородянському психоневрологічному інтернаті утворилася подвійна влада

21.03.2021 Бобрик Юлія 0

Ситуація із кадровими призначеннями на посади директорів комунальний підприємств Київської обласної ради дійшла до критичної точки.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк.

За її словами, в Бородянському психоневрологічному інтернаті через бажання окремих ділків взяти під контроль підприємство утворилась ситуація, коли існують два накази на призначення двох різних людей в.о. директора інтернату.

«Пономаренка С.М. наказом Департаменту соцзахисту КОДА визначено в.о. директора інтернату із зв‘язку із смертю колишнього директора Коротенко Н.В. Іваненко І.А. розпорядженням Київської обласної ради призначено в.о. директора інтернату на 2 місяці. При цьому, розпорядження КОР не погоджувалось із Департаментом соцзахисту КОДА. Більше того, не скасовувався попередній наказ про визначення Пономаренка С.М. в.о. директора», – написала народна обраниця.

Також у дописі йдеться про те, що через цю ситуацію 19 березня стався конфлікт через визначення підпорядкування охорони інтернату. В результаті закінчилась ця історія гучним скандалом та викликом поліції.

Як повідомляв «Погляд», у Бородянці можуть знову «розбазарити базар», а місцеву селищну раду перевірить Держаудитслужба.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.