У Бородянському психоневрологічному інтернаті утворилася подвійна влада
Ситуація із кадровими призначеннями на посади директорів комунальний підприємств Київської обласної ради дійшла до критичної точки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/IMG_8031-2000x1333.jpg)
Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк.
За її словами, в Бородянському психоневрологічному інтернаті через бажання окремих ділків взяти під контроль підприємство утворилась ситуація, коли існують два накази на призначення двох різних людей в.о. директора інтернату.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/IMG_8030-2000x1333.jpg)
«Пономаренка С.М. наказом Департаменту соцзахисту КОДА визначено в.о. директора інтернату із зв‘язку із смертю колишнього директора Коротенко Н.В. Іваненко І.А. розпорядженням Київської обласної ради призначено в.о. директора інтернату на 2 місяці. При цьому, розпорядження КОР не погоджувалось із Департаментом соцзахисту КОДА. Більше того, не скасовувався попередній наказ про визначення Пономаренка С.М. в.о. директора», – написала народна обраниця.
Також у дописі йдеться про те, що через цю ситуацію 19 березня стався конфлікт через визначення підпорядкування охорони інтернату. В результаті закінчилась ця історія гучним скандалом та викликом поліції.
Як повідомляв «Погляд», у Бородянці можуть знову «розбазарити базар», а місцеву селищну раду перевірить Держаудитслужба.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.