У Богуславі через пожежу евакуювали 35 осіб
21 січня, о 14:26 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про пожежу у місті Богуслав, по вулиці Соборній.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200121_142709-2000x1125.jpg)
На місце виклику направлено два відділення 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Богуслав.
По прибуттю особовим складом 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав було евакуювано із задимленої зони 35 осіб та в ході розвідки встановлено, що займання сталось в одному із підвальних приміщень 5-ти поверхового будинку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200121_142840.jpg)
О 14:35 пожежу було локалізовано та о 14:40 повністю ліквідовано. Загиблих та потерпілих немає. Причина загоряння наразі встановлюється, повідомляє ДСНС Київщини.