Новини
Екологія
Здоров'я
За кордоном

У білохвостих оленів виявили антитіла до "Омікрону"

Як з'ясували вчені, тварини заразилися коронавірусом від людей.

У білохвостих оленів виявили антитіла до

У США вчені виявили у диких білохвостих оленів антитіла до штаму коронавірусу "Омікрон". Про це йдеться у дослідженні, репринт якого опубліковано на ресурсі bioRxiv.

Вчені з Пенсільванського університету з'ясували, що 19 із 131 оленів, що проживають у нью-йоркському районі Статен-Айленд, мали позитивний тест на наявність антитіл до вірусу SARS-CoV-2. Подальше вивчення підтвердило, що серед тварин поширюється "Омікрон". Цей штам коронавірусу вже виявили в оленів у 15 штатах.

Як вважають фахівці, білохвості олені заразилися коронавірусом від людини. Вчені висловили побоювання, що такі випадки можуть призвести до нових мутацій вірусу, стійких до вакцин. Втім, поки що у них немає доказів того, що інфекція може передаватися людям.

Нагадаємо, хом'ячки стали причиною спалаху коронавірусу в Гонконгу. Більше того, китайські вчені підтвердили здатність гризунів передавати вірус людям. А нещодавно вчені з'ясували, які кольори приваблюють комарів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.