У Білогородці будують ферму біля річки: жителі проти
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/f94df33a003082eb44f513b3986f6412.jpg)
Місцеві мешканці хотіли поспілкуватись із власником ферми, однак той був налаштований агресивно, в результаті чого сталась бійка.
Про це повідомляється в сюжеті "ТСН".
Жителі села Білогородка побоюються будівництва ферми у заплапі річки Ірпінь. На їх думку, відходи від тваринництва можуть опинитись у водоймі.
Тому мешканці зібрались поговорити з власником будівництва. Той був налаштований недоброзичливо. "Людина найняла тітушок, які оточили одного із сусідів, погрожували йому, плювали в обличчя, провокували", - розповів журналістам житель села Михайло Данюк.
Білогородський сільський голова Максим Зуєв пояснив, що ділянка, де росте ферма - земельні паї. "Ця земельна ділянка має цільове призначення індивідуальне садівництво, яке допускає будівництво садового будиночку та інших господарських будівель та споруд", - говорить Зуєв.
Власник ділянки Октай Зія Ефендієв пообіцяв, що ніяких стоків у річку не буде, а овець і гусей, які раніше були на фермі, чоловіку довелось вивести через сварки з місцевими.