У Білій Церкві зупинили мопедиста «під кайфом»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67308516_1376135632553493_6322036570874445824_n.jpg)
Білоцерківські патрульні зупинили водія мопеду без шолома, та ще й, ймовірно, під дією наркотичних речовин.
Вчора близько 14-ї години у Білій Церкві по вулиці Павлюченка білоцерківські патрульні помітили водія, який рухався на мопеді без шолома. В додачу до цього, на мопеді був відсутній державний номерний знак.
Про це повідомили у патрульній поліції Білої Церкви.
Керманича зупинили і при спілкуванні інспектори помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння, проте від медичного огляду в лікаря-нарколога він відмовився.
Чоловік був обурений діями правоохоронців. Адже, з його слів, канабіс він курив зранку. Порушник не міг заспокоїтись і все запитував у патрульних: "Хто мене підставив?".
На горе-водія склали адміністративні матеріали за ч.1 ст.130 КУпАП (керування в стані сп'яніння).