У Білій Церкві затримали неповнолітніх грабіжників
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/WhatsApp-Image-2019-09-24-at-09.50.17.jpeg)
Вони вихопили сумку з грошима і ювелірними виробами у подружжя пенсіонерів на одній з вулиць міста.
Про це повідомили у поліції Київщини.
Грабіжники викрали у пенсіонерів п'ятнадцять тисяч гривень та золоті прикраси, які вони несли до ломбарду, щоб відправити гроші на лікування онука. Пенсіонери одразу після пограбування звернулися до поліції.
Білоцерківські поліцейські в ході оперативно-розшукових заходів встановили і затримали грабіжників: ними виявилися двоє хлопців 16-ти та 17 років, жителі сіл Білоцерківського району.
Вони встигли витратити викрадені гроші на новий одяг та телефони, а золоті прикраси крадії сховали біля однієї із закинутих будівель Білої Церкви. Ювелірні вироби вилучила поліція, як речові докази.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/WhatsApp-Image-2019-09-24-at-09.51.10.jpeg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/WhatsApp-Image-2019-09-24-at-09.51.30.jpeg)
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.