У Білій Церкві затримали крадія, який був у розшуку
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/62152788_1421173664722889_714740428443746304_n.jpg)
Про це повідомили у патрульній поліції Київщини.
Білоцерківський патрульний близько 20-ї години вечора у свій вихідний помітив підозрілого чоловіка, зовнішні ознаки якого збігаються з ознаками особи, що знаходиться у активному розшуку. Він відразу подзвонив в на спецлінію 102, щоб повідомити своїм співробітникам про подію, яка з ним трапилась.
На місце події приїхав екіпаж патрульних, які встановили особу підозрілого чоловіка. Інформація по ньому підтвердилась. 21-річного чоловіка розшукує Новоград-Волинський відділок поліції в Житомирській області за неодноразові крадіжки (ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України).
Чоловіка доставили до Білоцерківського відділу поліції.