У Білій Церкві затримали грабіжника, який забрав телефон у 10-річної дитини
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/WhatsApp-Image-2020-01-21-at-09.29.05.jpeg)
Інцидент стався в одному з кафе Білої Церкви: 28-річний чоловік побачив мобільний телефон у 10-річного хлопця і вирішив його викрасти.
Про це повідомили у поліції Київщини.
Чоловік прослідував за дитиною до під’їзду та разом із ним зайшов у ліфт. Далі він вихопив з кишені малого телефон, а потім виштовхнув хлопця та швидко пішов геть.
Хлопчик намагався наздогнати кривдника і вимагав повернути гаджет, однак той, схопивши дитину за капюшон, штовхнув на асфальт і вдарив по голові, а потім зник у невідомому напрямку.
Проте нанадовго: поліцейські Білоцерківщини невдовзі розшукали і затримали підозрюваного, потерпілий впізнав у ньому грабіжника.
Чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України, він знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання. Йому оголосили чоловіку за ч. 2 ст. 186 (Грабіж, поєднаний з насильством) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Розпочате досудове розслідування.