У Білій Церкві заснували премію імені Віктора Міняйла
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/md-eksperiment_5bfd09e5b24e8-1.jpg)
З метою вшанування пам’яті видатного білоцерківця, українського письменника, почесного громадянина Білої Церкви Віктора Міняйла міська рада створила міську премію для відзначення талановитих юних білоцерківців.
Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.
Премія заснована для виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді в галузі української мови і літератури, які навчаються в закладах загальної середньої освіти комунальної власності м. Білої Церкви, залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької й експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції.
Премія присуджуватиметься:
- переможцям (І місце) І етапу (міського) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секціях «Українська мова», «Українська література», «Літературна творчість», які навчаються в закладах загальної середньої освіти Білої Церкви;
-педагогічним працівникам-науковим керівникам переможців (І місце) І етапу (міського) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секціях «Українська мова», «Українська література», «Літературна творчість», які працюють у закладах загальної середньої і позашкільної освіти комунальної власності Білої Церкви.
Щорічно присуджуватиметься три премії переможцям (І місце) І етапу (міського) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секціях «Українська мова», «Українська література», «Літературна творчість» у розмірі 3 тисячі грн та, відповідно, три премії педагогічним працівникам-науковим керівникам переможців у розмірі 2 тисячі грн.
Присудження Премії проводитиметься в березні, під час міських заходів з нагоди відзначення дня народження Тараса Шевченка.
Нагадаємо, як повідомляв раніше «Погляд», нещодавно у Білій Церкві відкрили пам’ятну дошку, присвячену Віктору Міняйлу.