У Білій Церкві виявили трьох чоловіків з наркотиками
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61674552_1416768345163421_5778080874096492544_n.jpg)
Всі вони виявляли нервову поведінку і бажання швидко піти від очей охоронців порядку – за цими ознаками білоцерківські патрульні виявили трьох чоловіків з, ймовірно, наркотичними речовинами.
Про це повідомляє патрульна поліція Київщини.
У першому випадку близько 5-ї години дня патрульні, під час обшуку 24-річного чоловіка, знайшли згорток фольги з порошкоподібною речовиною білого кольору.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61466753_1416768331830089_905707941577883648_n.jpg)
Другий випадок у Білій Церкві трапився близько 21-ї години. Речовину рослинного походження зеленого кольору інспектори виявили у кишені спортивної кофти білоцерківця, провівши поверхневий обшук.
А майже о 3-ій ранку інспекторам трапився третій випадок. Підозрілий чоловік сам зізнався патрульним, що має, ймовірно, наркотичну речовину білого кольору.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61638884_1416768421830080_2539548161362362368_n.jpg)
У кожному з цих випадків патрульні викликали слідчо-оперативну групу для встановлення та фіксації всіх обставин справи.