У Білій Церкві виявили браконьєра
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/72114893_1432950010205388_4050814653083680768_n.jpg)
Білоцерківські патрульні завадили браконьєрству довкілля завдяки повідомленню небайдужого білоцерківця.
Про це повідомили у патрульній поліції Білої Церкви.
Вчора ввечері поліцейські прибули на виклик "злочин в сфері довкілля" у Білій Церкві по вулиці Січових Стрільців. Заявник повідомляв, що невідомі особи виловлюють сітками рибу з річки.
Приїхавши на місце події, поліцейські виявили чоловіка, який на човні встановлював на річці сітки, у кількості близько 20 штук. На місце події поліцейські викликали слідчого.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71496826_1432950013538721_5565536566253715456_n.jpg)