Новини
Біла Церква

У Білій Церкві відкрили ресурсну кімнату для дітей з особливими потребами


Біла Церква одним із перших міст в Україні долучилося до питання адаптації дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітнє середовище.

У Білоцерківській школі №15 відкрили ресурсну кімнату для дітей, які мають особливі освітні потреби. Про це повідомляє міська рада міста.

Так, для дітей із особливими потребами у Білій Церкві створено сприятливі умови для навчання, виховання й розвитку ще у загальноосвітніх навчальних закладах №5, 11, 15, 20, де впроваджується інклюзивне навчання.

Як розповіла директор ЗОШ №15 Наталія Слободянюк, новостворена ресурсна кімната допоможе викладачам навчати дітей із різними нозологіями самостійності у приготуванні простих страв. Також тут є сенсорний стіл, який підкаже порядок приготування тої чи іншої страви, а таблички біля кухонних приборів допоможуть дотримуватися алгоритму їх використання та безпеки поводження.
На ремонт і оснащення ресурсної кімнати витратили близько 200 тис. грн. Кошти на ці роботи було виділено частково із освітньої субвенції на надання підтримки особам із особливими освітніми потребами, і частково – небайдужими білоцерківцями. 

Наразі у Білоцерківській школі №15 навчаються 50 дітей із особливими освітніми потребами. Загалом, Білоцерківська ЗОШ №15 - ДЮСОК працює в умовах інклюзивного навчання з 2000 року.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.

Фото: Білоцерківська міська рада