Новини
Біла Церква

У Білій Церкві відкрили нову філію центру надання соцпослуг


У місті відбулося відкриття філії комунальної установи Білоцерківської міськради «Територіальний центр надання соціальних послуг», що за адресою: вул. В.Стуса, 34.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Новий заклад є результатом спільних зусиль міської влади, будівельників, депутатського корпусу, благодійників з Німеччини, а зокрема фонду «Хоф Шлютер».

Мер Білої Церкви Геннадій Дикий, присутній на відкритті, відмітив, що у місті впроваджується ідея створення клубів за місцем проживання для літніх людей: трохи більше, як рік тому, у липні 2018 року в Білій Церкві відбулося відкриття нового приміщення Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування за адресою: вул. Шевченка, 69 – сучасного, облаштованого за  новітніми вимогами та оснащеного необхідним обладнанням закладу.

Міська влада буде розглядати можливість створення таких закладів і в інших мікрорайонах Білої Церкви.

Цього ж дня від благодійного фонду «Хоф Шлютер» новому територіальному центру був вручений автомобіль для надання послуги «соціальне таксі».

До послуг відвідувачів нового центру – спортивна зала, оснащена різноманітними тренажерами та масажними пристроями. Покращити стан здоров’я відвідувачі можуть за допомогою занять з йоги, скандинавської ходьби, лікувальної фізкультури, а також трав’яних чаїв та кисневих коктейлів. Розкрити таланти допоможуть гурток «Золоті ручки»; хор «Берегиня». Крім того, до послуг клієнтів закладу – кабінет ароматерапії, швейна майстерня, пункт видачі та прийому товарів, послуги психолога, кімнати відпочинку, кабінет манікюру та педикюру тощо. У перспективі – відкриття гуртка танців, співів, літературної студії, мовного гуртка і т. д.

Фото - Білоцерківська міська рада.