У Білій Церкві рятувальники допомогли безпорадній бабусі
16 липня до аварійно-рятувального загону спеціального призначення надійшло повідомлення про те, що в місті Біла Церква на вулиці Нагірній хвора жінка літнього віку не виходить на зв’язок.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190716_005157.jpg)
На місце терміново було направлено особовий склад рятувальників. В присутності працівників поліції вони деблокували вхідні двері квартири. Всередині знаходилась жінка 1944 року народження в стані гіперглікемічної коми з гіпертонічним кризом. Фельдшером-рятувальником було надано першу медичну допомогу, вколото інсулін та препарати від тиску. Стан хворої покращився. Потерпілу передали бригаді швидкої медичної допомоги.
ІА " Погляд" вже повідомляв про порятунок хворих мешканців Білої Церкви, котрі ставали заручниками своєї ж оселі.