У Білій Церкві почалась безкоштовна стерилізація тварин
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67215854_2460141234209923_1508606115963731968_o.jpg)
Відсьогодні, з 22 липня, команда по регулюванню чисельності тварин благодійного фонду FOUR PAWS International розпочинає свою роботу у Білій Церкві.
Благодійний фонд FOUR PAWS International виділив кошти на те, щоб протягом двох тижнів представники ТОВ «Чотири лапи Україна» безкоштовно проводили стерилізацію безпритульних собак в Білій Церкві.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67748726_2463714550519258_2704472706505506816_n.jpg)
Про це повідомляє департамент ЖКГ Білоцерківської міської ради.
Стерилізація буде проходити у Білій Церкві за адресою вул. А. Шептицького, 2.
З 22 липня по 2 серпня планується провести вакцинацію, стерилізацію, дегільментизацію та кліпсування близько 160 тваринам.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66852947_2463714443852602_9013830297698959360_n.jpg)
Нагадаємо, стерилізація буде проходити в рамках підписаного Меморандуму ппо сіпвпрацю між Виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради, благодійний фондом FOUR PAWS International та ТОВ «Чотири лапи Україна».
В рамках програми працівники ТОВ «Чотири лапи Україна» стерилізуватимуть тварин безкоштовно та за бажанням навчатимуть цій справі місцевих ветлікарів та студентів БЦДАУ.
Фото - Департамент ЖКГ Білоцерківської міської ради.