У Білій Церкві патруль виявив наркотичні речовини у двох громадян
Чоловіки мали при собі канабіс.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/142448725_1895808493919535_2201760644363838864_o.jpg)
Перший випадок стався днями по вулиці Комсомольська, коли патрульні Білої Церкви приїхали на виклик «конфлікт». Однак замість конфлікту в одного з чоловіків правоохоронці виявили трав'янисту речовину, схожу на канабіс.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/143112118_1895808510586200_1899234430204626368_o.jpg)
Другий інцидент трапився у ніч на 26 січня по вулиці Ставищанська. Охоронці порядку виявили у 26-річного громадянина поліетиленовий пакет із речовиною, схожою на канабіс.
Далі на місцях подій працювали слідчі.
«Погляд» також інформував, що білоцерківець ходив містом із патронами в кишені. Подія сталася 25 січня, близько опівночі на вулиці Січневий Прорив.
Читайте, як нетверезий водій хотів відкупитись 200 «баксами» від білоцерківських патрульних.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.