У Білій Церкві нетверезий водій в’їхав у автобусну зупинку
У стані алкогольного сп’яніння водій у Білій Церкві 21 серпня близько 23.00 вчинив наїзд автомобілем ВАЗ 2101 на зупинку громадського транспорту. Подію зафіксували патрульні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69048381_1487978924709029_5179774831498887168_n.jpg)
Внаслідок інциденту постраждала жінка, яку відразу госпіталізували. На щастя, постраждала обійшлась легкими тілесними ушкодженнями.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68767198_1487978921375696_8608081516020367360_n.jpg)
У 41-річного горе-водія охоронці порядку виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Водій отримав протокол за ст.130 КУпАП (керування у стані сп’яніння) та далі матиме справу зі слідчо-оперативною групою, що встановлюватиме всі обставини зіткнення автівки.
Повідомляє патрульна поліція Київської області